NÁŠ TÝM


Victoria

Kosmetika , depilace, úprava a barvení obočí a řas

O kosmetiku a péči o pleť se vždy zajímala, a proto  se rozhodla splnit si svůj dlouholetý sen: otevřít vlastní kosmetický salon, ve kterém poskytuje tu nejlepší péči a a pomáhá klientkám s problémy týkajícími se péče o pleť. Ošetření vždy určuje dle aktuálního problému či stavu pokožky. Neustále se dále vzdělává a zúčastňuje aktuálních školení v oboru moderní kosmetiky.

Zuzana 

Kosmetika, mani/pedi, masáže, depilace


Věnuje se péči o celé tělo v podobě:

- KOSMETIKA - klasické ošetření bez přístrojů s důrazem na výběr kvalitních přípravků
- PEDIKÚRA - ošetření nohou mokrou metodou s pomocí skalpelu
- MANIKÚRA - ošetření přírodních nehtů
- MASÁŽ - klasická sportovně-rehabilitační masáž celého těla

Adéla

Kadeřnictví

Své práci se věnuje již 15 let. Po studiu se účastnila několika kadeřnických soutěží.Denně sleduje nové trendy a nejvíce ji zajímají různé techniky melírování a extravagantní barvení. Zakládá si na osobním přístupu a preciznosti. Oboustranná spokojenost je pro ni největší odměnou.Pracuje s profesionální vlasovou kosmetikou různých značek. Ráda svým klientům poradí se střihem, barvou i konečnou úpravou.


Katka

Tetování

Tetování se aktivně věnuje přes 4 roky. O umění a kresbu, které jsem vystudovala se zajímám od dětství . Věnuji se různým stylům ,od minimalistických až po větší projekty na několik sezení .Neodmítám ani covery nepovedených tetování .Tvořím originální motivy dle požadavků zákazníka ,které pozvednou jeho individualitu .

Stačí si domluvit konzultaci a vše s ní probrat u kafe .

Petr

Masáže

Masážím se věnuje několik let.
Nabízí různé druhy masáží:
- relaxační
- klasická
- detoxikační medová
- thajská masáž nohou
- indická masáž hlavy

- masáž lávovými kameny

A jako bonus Petr nabízí spokojeným klientům, kteří ho navštěvuji pravidelně věrností programy a s tím je spojeno nemalé cenové zvýhodnění jeho služeb.