RADIOFREKVENCE

Ošetření touto světovou novinkou, je klientkami stále vyhledávanější a oblíbenější metodou, která umožňuje opětovné zpevnění pleti a odstranění nežádoucích vrstev tuku v obličeji i na těle . V prvé řadě je náš přístroj certifikován jako zdravotnický prostředek a personál má klinické zaškolení pod vedením MuDr. Václava Poláčka CSc. z Lékařského domu v Praze.

VAŠE PLEŤ BUDE NEJEN VYPADAT MLADŠÍ, ONA OPRAVDU BUDE MLADŠÍ, PEVNĚJŠÍ, VEŠKERÉ PROCESY V KŮŽI SE NASTARTUJÍ, TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM, DOJDE K CELKOVÉMU OZDRAVENÍ PLEŤOVÝCH BUNĚK!!!!!

RADIOFREKVENČNÍ PŘÍSTROJ LZE VŠESTRANNĚ VYUŽÍT NEJEN U ŽEN , ALE I U MUŽŮ. MŮŽE BÝT APLIKOVÁN U VŠECH FOTOTYPŮ A VĚKOVÝCH KATEGORIÍ OD 18 DO 75 LET.

Radiofrekvenční přístroj našeho studia využívá ,jako jeden z mála v České republice, světovou unikátní technologii s možností propojení účinku monopolární , tripolární i hexapolární radiofrekvence. Tato převratná kombinace umožňuje široký výběr možností ošetření , jak na povrchu, tak v různých hloubkách kůže , aniž by došlo k poškození zdravých tkání. Radiofrekvenční vlna prostupuje přes povrch pokožky do podkoží/ proniká 15-30mm do tkáně, podle nastaveného parametru/, kde intenzivně zahřívá tukové buňky i kolagenová vlákna , jež je pokrývají. Regenerace je vyvolána zvýšením aktivity fibroplastů, kontrakcí a multiplikací kolagenových vláken , zvýšením krevní mikrocirkulace, zlepšením zásobování tkání kyslíkem a podporou přirozených regeneračních metabolických procesů.

Jedná se o ucelený systém , jehož využití má prakticky neomezené možnosti .Tento způsob terapie zaručuje pro klientku velmi příjemný průběh ošetření, ale současně i vysokou efektivitu.

VÝSLEDKY: V OBLIČEJI I NA TĚLE MAJÍ DLOUHODOBÝ CHARAKTER, NEJEDNÁ SE JEN O OKAMŽITÝ, BRZY MIZÍCÍ EFEKT. Naopak opakování má tzv. dominový efekt. To znamená , že účinky se násobí a stav se stále zlepšuje ještě několik týdnů po posledním ošetření.

TĚLO: odstranění nadbytečných tukových vrstev partií břicha, boků ,stehen, lýtek , kolen, kotníků, paží vyhlazení a zpevnění pokožky na celém těle .Např: vyhlazení nerovností a povolené kůže vzniklé po chirurgických liposukcích,rychlou ztrátou hmotnosti, po porodech,ale i stárnutím, úžasná redukce celulidy v jakémkoli stadiu , strií , jizev po operačních zákrocích i akné.

OBLIČEJ: minifacelift - vyhlazení vrásek v celém obličeji včetně oblasti kolem očí i váčků pod očima, zpevnění a vypnutí kontur obličeje, odstranění podbradku a tukových zásob v oblasti tváří. Ošetřením dojde k výraznému omlazení rychlosti lokálního metabolismu.Dochází k okamžitému zlepšení hydratace , odstranění šupinatosti u suché pleti, sjednocení barvy, redukci tvorby mazu,pročištění pleti a uzavření rozšířených pórů.Vynikající výsledky jsou také dosahovány při korekci různých jizviček , výrazné zlepšení nastává i u dlouhotrvajících problémů s akné . Výsledkem je výrazné omlazení celého obličeje.....viditelné změny nastávají již po prvním ošetření.

SOUHRNNĚ : radiofrekvenční vlny mohou cíleně prostoupit do požadované hloubky kůže a splnit přesně naše požadavky. Ošetření lze provádět celoročně.

SAMOTNÝ ZÁKROK je naprosto bezbolestný, šetrný , neuvěřitelně efektivní,velmi přijemný bez jakéhokoli následného omezení v běžných denních aktivitách. Četnost opakování je dána sílou tukové vrstvy nebo rozsahem poškození tkání. Efekt je u každé klientky individuální ,liší se podle věku , rychlosti metabolismu a lymfatického systému, struktury tkání , ošetřované oblasti , ale i životního stylu....především pitného režimu a pohybové aktivity....

Počet opakování ...závisí na již zmíněných okolnostech , ale především také na představách klientky či klienta. Tedy na výchozím stavu řešeného problému a na představách o ideálním stavu po ošetření.Pro vynikající a dlouhodobý efekt doporučujeme , vzhledem k dominovému efektu, postoupit zhruba 3 ošetření.

Průběh ošetření: na ošetřované partie se nanese vodivý prvek , poté se vybere typ radiofrekvence, která je určena k vyřešení daného problému , může být i kombinována v případě , že se provádí ošetření k odstranění tuků a posléze vypnutí tkáně. S hlavicemi se pracuje 20-40 min podle rozsahu ošetřované oblasti.

Kontakt            Jana Plaňanská

Telefonní číslo:

+420 777 292 650

Adresa:

Studio Dalliente

Dětská 1 , Praha 10 , 100 00

Ceník

Termage komplet

60 min

990 Kč

Zeštíhlení partií

ošetření termopolární energií+lymfodrenáž , 30 + 30 min

990 Kč

Termage jednotlivé partie

30 min

500 Kč