MASÁŽE

Kontakt                   Petr Haas

Telefonní číslo:

+420 731 473 650

Ceník 

Klasická masáž záda+šíje

30 minut

380 Kč

Klasická masáž záda+nohy

45 minut

480Kč

Klasická masáž celková

60 minut

860 Kč

Relaxační masáž záda+šíje

30 minut

380Kč

Relaxační masáž chodidel lymfodrenáží

35 minut

390Kč

Permanentka 10x záda+šíje klasická masáž

3400Kč

Masáž lávovými kameny záda+šíje

35 minut

450Kč

Masáž lávovými kameny celková

60 minut

950Kč

Detoxikační medová masáž

45 minut

520Kč

Indická masáž hlavy antimigrenozní

30 minut

380Kč

Thajská masáž nohou

40 minut

400 Kč

Masáže jsou vhodné pro ženy i muže různých věkových kategorií a některá masáž i pro děti.      Vhodnou masáž si můžete vybrat dle své potřeby. Masáže jsou vhodné nejen pro ty, kteří mají ztuhlé    svaly a klouby, namožená záda, bolesti v oblasti krční páteře, bolesti hlavy, psychické problémy,ale i pro všechny, kteří chtějí pouze relaxovat a odpočívat.

Je třeba navštěvovat masáže pravidelně?

Opakovat masáže je důležité z hlediska prevence. Při bolestech některých částí těla dojde při první masáži k částečnému uvolnění, avšak nedojde zcela k odstranění bolesti. Problém s bolestí se po nějaké době může znovu dostavit. Proto je dobré po domluvě s masérem naplánovat sérii masáží a provádět je preventivně. Frekvence opakování masáží záleží na každém zákazníkovi,optimální je opakovat masáž zhruba jednou za dva až tři týdny. Pokud přijdete na masáž, předpokládáme, že znáte svůj zdravotní stav.

Úplný zákaz:

- horečka - nádory - hnisavé nemoci - kožní vyrážky - tuberkulóza - záněty ledvin, dutiny břišní, žlučníku, žaludku a jiných orgánů - akutní kloubní záněty ( příznaky zánětů kloubů jsou zarudlá kůže, omezená pohyblivost kloubu, teplo, citlivost, zduřelost) - srdeční onemocnění.