PIERCING A NASTŘELENÍ

Kontakt             Jana Plaňanská

Telefonní číslo:

+420 777 292 650

  Ceník

Klasické pecky 

s kamínkem i bez./chirurgická ocel/

pár / 800 Kč

Krystaly Swarowského

pár / 1300 Kč

Motýlci, kytičky aj. 

900Kč

Ceny jsou uváděné včetně aplikace . 

Nastřelení náušnice je velmi jednoduchá a příjemná metoda ,jak se zkrášlit. Nastřelit je možné základní dírky i další ozdobné, prakticky po celém obvod ucha.

Pracujeme strojkem světoznámé firmy Studex systém Universal 993.

Náušnice jsou z kovů, které svým složením 100 % odpovídají dnešním předpisům na zdravotně nezávadné ozdoby. Mají speciálně ostřené hroty, aby prošli tkání bez jejího poškození. Náušnice jsou sterilně balené a při samotném nastřelení vůbec nepřijdou do styku s rukou střílejícího, neboť se nabírají přímo pistolí ze speciálního pouzdra.

Druhy: postříbřené a pozlacené jsou s různobarevnými kamínky nebo různé tvary bez kamenu, pecičky malé i velké, kytičky, srdíčka, trojúhelníčky atd.

ZÁKROK JE BEZBOLESTNÝ A NEKRVAVÝ !!!!!!

POSTUP: konzultace, pročtení instruktáže k zákroku i péči, zodpovězení dotazů, zaměření místa aplikace, vlastní nastřelení.je provedeno během vteřiny.Uchem prochází pouze kov, nejsou zde žádné jehly ani kanyly. Pistole náušnici sama i uzavře.

MIMINKA .....by měla být po šestinedělí a po základní sadě očkování. Na druhou stranu není dobré váhat, protože už půlroční miminka jsou velmi živá a aplikace se tím přeci jen komplikuje.

DĚTI.....speciálně pro děti je nastřelení náušnic daleko přijatelnější než klasické píchání uší, neboť je aplikace rychlá, dítě není traumatizované jehlami a manipulací s nimi.

Nicméně pokud někdo trvá na zavedení vlastních zlatých náušnic, provádíme tento zákrok klasicky jehlou.

VELKOU VÝHODOU nastřelení je i 100% přesnost aplikace. Na rozdíl od jehly, která se může svést stranou nebo /speciálně v případě, že sebou dítě či dospělý zákazník trhne/ se kousek vrátit ve své dráze a tím způsobit zdvojení vpichu, které se špatně hojí.

BĚŽNÁ REAKCE: lehké zarudnutí, lehce zvýšená teplota boltce,vytékající tkáňový mok. Malé děti mohou být několik dní rozmrzelé.

KOMPLIKACE.....jedinou komplikací, při které není možné nastřelení provést, je příliš silný ušní lalůček. Pojistka totiž zajišťuje na tyčce, která prochází uchem, jen určitou délku. Je-li boltec silnější, náušnice ho příliš tlačí a dochází k otokům a prostupům do tkáně. Takové případy jsou však zcela ojedinělé. Zde je potřeba přistoupit ke klasickému píchnutí jehlou.

PÉČE PO NASTŘELENÍ:

- nesahat na náušnici neumytýma rukama, ani nedovolit jiným lidem je osahávat /to je potřeba pohlídat u menších dětí/

- uši i ozdobu omývat antibakteriálním mýdlem , alespoň 2x denně

- k další desinfekci použít opthalmo-septonex, tyto oční kapky dostatečně vydesinfikují a přitom nedráždí čerstvé vpichy. Nakapeme je na vatové tyčky na čistění uší a těmi otřeme i plochy skryté pod přední ozdobou a pod zadním uzávěrem

- pozornost je potřeba věnovat i vlastní ozdobě a odstraňovat z ní zaschlý tkáňový mok

- i zde platí, že zhruba měsíc náušnici vůbec nevyndáváme ani ji nerozepínáme

- náušnicemi je potřeba lehce pohybovat několikrát denně, vždy umytýma rukama

- k ošetření zásadně nepoužívat framykoin ani silné desinfekce typu: líh, peroxid vodíku nebo septonex

Fotogalerie