PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up nebo-li mikropigmentace kůže, je trvalé nalíčení pomocí přírodního barviva (pigmentu), který je mikroimplantován do horní vrstvy pokožky. Tato technika vychází z modifikace starého tetovacího umění, přičemž základní rozdíl spočívá v hloubce implantace pigmentu. Zatímco u klasického tetování se jedná o hloubkovou implantaci, u trvalého nalíčení se pigment aplikuje pouze do pokožky. Metoda se provádí bezbolestně za pomocí lokálních anestetik různých druhů a nové přístrojové technologie.


LINKY

Horní i dolní - tj. dekorace, zvýraznění či změna tvaru očí. Vizuální korekce tvaru a posazení očí, navození vzhledu delších a hustších řas, doplnění chybějících řas. Linka může být ozdobná - silnější - či jen jemně protetována mezi trsy řas. Myslíte si, že nemůžete vyjít ve bez oční linky, ty se pak stále rozmazávají a nikdy není jedna jako druhá? Závidíte kamarádce výrazně ohraničené oči dodávající pohledu jiskru? Pak je permanentní make-up správné a jediné řešení!

RTY

Kontura rtů - částečné nebo úplné tzv. stínování, tj. probarvení rtů. Tento zákrok poslouží zvýraznění rtů, jejich zvětšení či zmenšení, korekci nerovností, dokreslení chybějícího nebo málo výrazného tzv. srdíčka. Zabrání rozmazávání rtěnky do kolmých vrásek kolem úst, zaretušuje jizvy po oparech, akné či úrazech. Opticky zvedne pokleslé koutky, doplní chybějící strany horního rtu. Vykreslení celých rtů - tam kde chybí nebo jsou příliš bledé. Tvar rtů a jejich barva dělají ženský obličej svůdný a výrazný. Je to jeden z prvních vjemů, který na ženě vnímáme. Máte své rty dokonale krásné? Zvýrazněte tuto přednost! Kontura rtů s výplní! To jsou rty k políbení Tvar rtů a jejich barva dělají ženský obličej svůdný a výrazný. Je to jeden z prvních vjemů, který na ženě vnímáme.

OBOČÍ

Doplnění vytrhaného a prořídlého, vykreslení chybějícího, změna tvaru oblouku - jeho rozšíření, prodloužení, zvýraznění barvy. Tvar obočí významně ovlivňuje celý obličej. Vyřeší problém širokého či úzkého chřípí, zapadlých nebo vypouklých očí, daleko či blízko posazených očí, výrazně ovlivňuje vizuální dojem spadlých víček, nízkého či vysokého čela, zúžení nebo naopak rozšíření obličeje aj. Obočí je jedním z prvních vjemů, kterého si všimneme, díváme-li se někomu na tvář. Mějte obočí vždy upravené, vždy krásné a přirozené. Trvanlivost permanentního make-upu je individuální - 1 až 5 let. Závisí na typu a stáří pokožky, na sytosti dohodnuté barvy a zejména na následné péči o pigmentovaná místa. 

Trvanlivost permanentního make-upu výrazně snižují tyto okolnosti: slunění (včetně solárií), nadměrné máčení a vysoušení, peeling, přípravky s AHA kyselinami nebo jinými prostředky, které způsobují zvýšené olupování pokožky, používání agresivních kosmetických přípravků, zejména s bělícími či barvícími prostředky. Během tvorby permanentního make-upu může dojít k zarudnutí nebo event. mírnému otoku. Tyto příznaky během krátkého času odezní. Pro aplikaci permanentního  make-upu se používá pouze jednorázové přípravky, včetně jehel (u klasického tetování se používají jehly po sterilizaci vícekrát).

Veškeré přípravky k znecitlivění, dezinfekci, sterilizaci i barviva jsou schválena Hlavním hygienikem ČR.

Kontakt            Jana Plaňanská

Telefonní číslo:

+420 777 292 650

Adresa:

Studio Dalliente

Dětská 1 , Praha 10 , 100 00

Ceník

Obočí čárkované

kompletní rekonstrukce

2500 - 4500 Kč

Obočí

zvýraznění či doplnění

1500 - 3000 Kč

Kontura rtů

dle síly

1900 - 3000 Kč

Rekonstrukce rtů

včetně plošného vybarvení

4500 - 6000 Kč

Linky horní

dle rozsahu

2000 - 2500 Kč

Linky dolní

dle rozsahu

1500 - 2000 Kč

Linky horní i dolní

2700 - 3800 Kč

Pihy

800 - 1500 Kč

* Ceny zákroků se řídí jejich náročností dle rozsahu a zvolené techniky.