PRODLOUŽENÍ ŘAS

Profesionální prodlužování řas

Proto aby jakákoli dívka nebo žena vždy vypadala atraktivně dnes pracuje celý průmysl a neustále vytváří nové nástroje a metody, které dokáži udělat ze sladké holčičky neodolatelnou svůdkyně. A svět módy každým rokem vznáší nové řešení a trendy. Pokud chcete vypadat opravdu cool a stát se předmětem obdivu prezentují vám novou metodu: prodloužení řas která vás razantně pozmění během 1-2h. a zajisté vám pomůže přilákat na sebe pozornost. Není pochyb o tom, že když chcete vypadat atraktivně, jednou z nejúčinnějších možností je - prodloužení řas. Luxus prodloužit řasy je široce využívány nejen pro speciální akce ale i v každodenním životě. Dnes již výběr umělých řas je velmi široký a každý rok se objeví nové typy umělých hustých, prodloužených řas které můžou okouzlit každého muže.

Technika provedení prodlužování řas 

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Tyto řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Pak jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 25-35 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45min do 2.5 hodiny. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy při nošení brýlí nevadily.

Korekce se provádí jednou za cca 3-6 týdnu. Řasy, které špatně drží, jsou křivé se odstraní a přilepí nové řasy, případně doplní jejich počet. Je zapotřebí korekce za 2,5 až 4 týdne z důvodu, že vlastní řasy se stále obnovují a prodloužené řasy vypadávají společně s odumřelými vlastními řasami. Vedle odumřelých řas vždy naroste nová řasa, na kterou přilepí nová umělá při korekci.

Kontakt              Jana Plaňanská

Telefonní číslo:

+420 777 292 650

Adresa:

Studio Dalliente

Dětská 1 , Praha 10 , 100 00

Ceník

Nové řasy

Dle rozsahu

900 - 1200

Doplnění

Dle rozsahu

550 - 800

Fotogalerie